July 2011

Damon/Elena/Stefan - My Immortal (by Evanescence)

31. july 2011 at 19:39 | Ashley
Dej music videa:
V tomto videa si autorka predstavovala, čo by sa stalo, keby si Elena vybrala Damona v tretej sérii.
Stefan sa vráti a oshlaí Damonovu a Eleninu Love Story. Elena sa musí rozhodníť medzi bratmi Salvatore. Na konci vracia prsteň Stefanovi a vyberá si... samozrejme Damona ;)

The Vampire Diaries - Last Friday Night (by Katy Perry)

31. july 2011 at 19:29 | Ashley
Skvelé videá na jednu z mojich obľúbených pesničiek. Check it!

Damon & Elena - Party Rock Anthem (by LMFAO)

31. july 2011 at 19:19 | Ashley
Fanúšici sú veľmi pilní a už stihli urobiť video na novú scénu z 3. série (+ ďalšie ostatné scény). Je to stráááášne dobré. xD ♥♥♥

Damon & Elena - Listen to Your Heart (by Roxette)

31. july 2011 at 19:09 | Ashley
Video je krásne. Je z tých posledných častí TVD.

Ian & Nina - Wish for Fan

31. july 2011 at 18:59 | Ashley |  Videos - Together
Možno si pamätáte na video zaznamenané paparazzmi 22.7. v San Diegu, kde Ian a Nina odchádzali z večierku Maxim a vracali sa do hotela. Párik natočil video pre fanúšičku a mysleli si, že má 9 rokov a je to na jej narodeniny.
Možno ste si všimli, že obaja neboli veľmi triezvi. Ukázalo sa, že dievča nemalo 9 ale 13 rokov a nebolo to na jej narodeniny. Ale je veľká fanúšička tých dvoch a TVD. Aj tak je to celkom sranda.

New Info about Season 3

31. july 2011 at 18:49 | Ashley |  News- TVD
Nina Dobrev prozradila: "Elena a Alaric si vyrazí na propocené a drsné dobrodružství. Vznikne mezi nimi trochu pouto. Filmování s Mattem Davisem je skvělé, protože on je velmi vtipný a veselý člověk a s ním je to velmi komické."

Je toho už tolik, na co se můžeme těšit ve 3.sérii. Elena bude mít 18.narozeniny, Stefan se ocitne na straně zla, Damon celý od mýdlové pěny a mnoho dalšího. Když jsme se zeptali Josepha Morgana na jeho náhled na sérii, tak řekl, že je nadšený ze setkání s Klausovou rodinou. "Máme šanci vrátit se zpět a podívat se na místa, kde se stali upíry a kde byla uvalena kletba na Klause, aby byla potlačena jeho hybridní vlčí část," řekl u kulatého stolu. "Bude zajímavější, když budeme představovat další Původní, kteří jsou možná tak stejně silní nebo mají nějakou vazbu ke Klausovi. Dočkáme se toho, co to Klausovi přinese."
Nina Dobrev řekla, jakou cestou se bude ubírat její vztah s Alaricem už ve druhé epizodě. "Elenu a Alarica čeká namáhavé a drsné dobrodružství. Sblížíme se, natáčení s Mattem Davisem je skvělé, protože on je zábavný, bezstarostný chlapík a je to skvělé komické odlehčení." Mezitím nám ještě pověděla, že herci jsou utahaní velkým Gruzijským vedrem. "Snažíme se postavit stany s klimatizací, ale nakonec je stejně tepleji ve stanu než venku. Takže si bereme sáčky s ledem a dáváme si je na zápěstí, na krk, nebo dolů do spodního prádla, protože jedině tak se zchladíme."
Herci to nemají zrovna teď v tomto období nejlehčí. Musejí natáčet, do toho se účastnit nejrůznějších akcí, neustále létat z místa na místo. Obdivujeme a ceníme si jejich tvrdé práce.

Kevin Williamson talks about Damon and Elena Together!

30. july 2011 at 17:09 | Ashley |  News- TVD
Výkonný producent Kevin Williamson připustil, že by chtěl vidět Damona a Elenu být spolu. Zároveň ale uvedl, že romantické scény, které by obsahovaly tohle duo, doposud nebyly napsány. Nicméně přiznal, že chce aby se to stalo někdy v průběhu show.
Williamson v rozhovoru pro The Hollywood Reporter: "Jediná věc, kterou bych chtěl vidět nafilmovanou a říkám to právě proto, že se to nikdy nestalo a asi ani nestane, je vidět Damona a Elenu při sexu. " Williamsonova kolegyně Julie Plec odpověděla: "Bez komentáře a bez časové osy." Williamson podotkl, že fanoušci Damona a Eleny nesmějí být předčasně natěšení.
"Je to jedna z věcí, kterou si musíte zasloužit," řekl. "Že jsem to řekl ještě neznamená, že to je realita. Je to jen to, co bych chtěl vidět a vím, že se to nemůže stát."
"Vím, že právě teď to není tam, kde jsme my. Právě teď musí být Damon Damonem."
Už dříve se ukázalo, že polibek mezi Damonem a Elenou na konci série způsobí "drama". A jak již Julie dříve naznačila, Elena se bude potýkat s přitažlivostí k Damonovi.

The Vampire Diaries - 3x01 Bloody - Clip

30. july 2011 at 16:39 | Ashley |  Videos- TVD
Konečne!!! Objavilo sa promo z Comic Conu, na ktoré sme tak dlho čakali. Enjoy it & Love it ♥
Damon: Dobré ráno.
Elena: Ahoj, chcela som... ou...
Damon: Hej, mala by si sa naučiť klopať. Čo keby som bol... neslušný.

The Vampire Diaries - Synopsis: 1x22 Founder's Day

29. july 2011 at 23:22 | Ashley |  Season 1- Synopsis
Výročie Dňa zakladateľov konečne nastalo, všetci sú úplne pohltení poslednými prípravami slávnostných vozov a ohňostroja. Stefanovi (Paul Wesley) sa vôbec nepáči Damonov (Ian Somerhalder) nový prístup k Elene (Nina Dobrev), no ju viac trápi záchrana jej vzťahu s bratom Jeremym (Steven R. McQueen). Damon a Alaric (Matthew Davis) zase robia všetko pre to, aby Jonathanovi Gilbertovi (David Anders) zabránili uskutočniť jeho plán nechať vyvrcholiť Deň zakladateľov nezmyselným ničením a vraždením...

The Vampire Diaries - Synopsis: 1x21 Isobel

29. july 2011 at 23:21 | Ashley |  Season 1- Synopsis
Do mesta sa vráti Isobel (Mia Kirshner) a požiada Alarica (Matthew Davis), aby jej dohodol stretnutie s Elenou (Nina Dobrev). Chce totiž, aby jej Elena zabezpečila vynález Jonathana Gilberta (David Anders), ktorý Pearl (Kelly Hu) pred časom dala Damonovi (Ian Somerhalder). Keď Elena odmietne, Isobel jej ukáže, ako jednoducho dokáže zariadiť, aby jej rodina a priatelia trpeli alebo dokonca zomreli! Vďaka Bonnie (Katerina Graham) sa Elena dozvie, že onen prístroj v skutočnosti nie je žiadny vynález, ale že začal fungovať len vďaka Emilyinmu (Bianca Lawson) kúzlu...